Wybierając wyjątkowe prezenty dla taty postawmy na książki, które wyrażą jego zainteresowania!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. Co najlepiej podarować swojemu ukochanemu tacie? Nie od dziś wiadomo, że jednym z najlepszych prezentów są książki! Jest to prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdego zapalonego czytelnika, ale również zostanie doceniony przez tych któy nie oddają się lekturze tak często. Wystarczy jedynie poświęcić chwile wybierając pozycje dopasowaną do zainteresowań obdarowywanego! Najlepsze prezenty dla taty (http://www.taniaksiazka.pl/t/najlepsze-prezenty-na-dzien-ojca), to te pochodzące prosto z naszego serca dlatego warto zwrócić uwagę na jego zainteresowania i w ten sposób dobrać odpowiednią książkę.

Sensacyjne przygodówki, mrożące krew w żyłach kryminały, piękne albumy czy poradniki — wybór jest wielki!

Dla osób szukających prezentu dla miłośników poruszających, niepokojących i zagadkowych historii idealną pozycją będzie “Outsider” Stephana Kinga. Chociaż z pozoru wszystko wydaje się oczywiste — kto zabił, jak i dlaczego to bestialskie morderstwo kryje za sobą więcej zagadek niż by się mogło wydawać. Autor znany na całym świecie, z pełnych grozy i bestsellerowych książek, po raz kolejny porywa czytelników, którzy z nie mogą oderwać się od lektury. Książka ta to udany prezent dla każdego, kto docenia dobrze dopracowaną zagadkę!

W kategorii prezentów humorystycznych i poradnikowych bardzo ciekawą pozycją jest “Mężczyzna doskonały. Przewodnik” wydawnictwa Olesiejuk. Książka w zabawny sposób przedstawia mnóstwo praktycznych informacji dzięki, którym życie czytelnika ma zmienić się na dużo lepsze. Idealna na prezent z przymrużeniem oka! Wśród porad znajdziemy mniej więcej te mówiące o tym jak:

  • zwalczyć kaca,
  • ubrać się odpowiednio na festiwal w duchu stylu,
  • jak być idealnym mężczyzną.

Jeżeli obdarowywany zostaje miłośnik sportu, warto sięgnąć po książkę opisującą sylwetki wielkich sportowców. Dobrym wyborem, będzie też biografia czy też album pamiątkowy. Na rynku dostępnych jest wiele pozycji — od biografii piłkarzy, przez historie całych klubów po sylwetki wielkich bokserów bądź powieści opisujące wyścigi. Jeżeli wiemy jaką dyscypliną interesuje się tata — książka o niej opowiadająca będzie prezentem idealnym! Przykładową pozycją dla fanów piłki nożnej jest “Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu.” Przemysława Rudzkiego. W książce znajdziemy 50 historii o rekordach i marzeniach, wielkich triumfach i porażkach. Historia jak powstawało na przestrzeni lat imperium angielskiej piłki nożnej, które znamy w dzisiejszych czasach.

Dzień Ojca jest świętem bardzo specjalnym, dlatego warto poświęcić chwilę i wybrać wyjątkowy prezent!

Prezent zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com